Kursevi iz ove liste primenjuju se od 08 časova 08.08.2022.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD177,952079,909881,867677,912181,907577,912181,9075
AUSTRIJAATS10,00008,52620,00008,35570,00008,18860,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,516959,986661,456358,486961,486357,317261,4863
DANSKADKK115,379615,765916,152215,371816,160015,371816,1600
EMUEUR1115,0944117,3235119,5526114,9770119,6700114,9770119,6700
JAPANJPY10083,072685,159087,245483,030087,288083,030087,2880
KANADACAD186,901389,083991,266586,856891,311086,856891,3110
KINACNY116,350717,032017,713316,095217,968816,095217,9688
NEMACKADEM10,000059,98660,000058,78690,000057,61120,0000
NORVEŠKANOK111,474911,763112,051311,469012,057211,469012,0572
RUSKA FEDERACIJARUB10,00001,89930,00000,00000,00000,00000,0000
SADUSD1112,3592115,1811118,0030112,3016118,0606112,3016118,0606
ŠVAJCARSKACHF1113,8016119,7912125,7808113,2027126,3797113,2027126,3797
ŠVEDSKASEK111,027111,304011,580911,021411,586611,021411,5866
VELIKA BRITANIJAGBP1135,6836139,0913142,4990135,6140142,5686135,6140142,5686

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.