Kursevi iz ove liste primenjuju se od 08 časova 18.04.2024.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD168,946270,677872,409468,910972,444768,910972,4447
AUSTRIJAATS10,00008,51350,00008,34320,00008,17630,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,429559,897061,364558,399661,394457,231661,3944
DANSKADKK115,313315,697916,08250,00000,00000,00000,0000
EMUEUR1114,9226117,1484119,3742114,8054119,4914114,8054119,4914
JAPANJPY10069,339471,080972,822469,303972,857969,303972,8579
KANADACAD177,782779,736281,689777,742881,729677,742881,7296
KINACNY114,553515,159915,766314,326115,993714,326115,9937
NEMACKADEM10,000059,89700,000058,69900,000057,52500,0000
NORVEŠKANOK19,74109,985610,23020,00000,00000,00000,0000
RUSKA FEDERACIJARUB10,00001,16600,00000,00000,00000,00000,0000
SADUSD1106,9921109,6792112,3663106,9372112,4212106,9372112,4212
ŠVAJCARSKACHF1114,4616120,4859126,5102113,8592127,1126113,8592127,1126
ŠVEDSKASEK19,789110,035010,28099,784110,28599,784110,2859
VELIKA BRITANIJAGBP1133,4403136,7917140,1431133,3719140,2115133,3719140,2115

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.