Kursevi iz ove liste primenjuju se od 00 časova 24.05.2022.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD176,079477,990279,901076,040479,940076,040479,9400
AUSTRIJAATS10,00008,54080,00008,37000,00008,20260,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,616660,088861,561058,586661,591057,414961,5910
DANSKADKK115,404015,790916,177815,396116,185715,396116,1857
EMUEUR1115,2906117,5235119,7564115,1730119,8740115,1730119,8740
JAPANJPY10084,247686,363588,479484,204488,522684,204488,5226
KANADACAD183,902486,009688,116883,859488,159883,859488,1598
KINACNY115,863016,524017,185015,615217,432815,615217,4328
NEMACKADEM10,000060,08880,000058,88700,000057,70930,0000
NORVEŠKANOK111,141411,421211,701011,135711,706711,135711,7067
RUSKA FEDERACIJARUB10,00001,91410,00000,00000,00000,00000,0000
SADUSD1107,4554110,1542112,8530107,4003112,9081107,4003112,9081
ŠVAJCARSKACHF1108,2693113,9677119,6661107,6995120,2359107,6995120,2359
ŠVEDSKASEK110,907711,181611,455510,902111,461110,902111,4611
VELIKA BRITANIJAGBP1135,0662138,4584141,8506134,9969141,9199134,9969141,9199

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.