Kursevi iz ove liste primenjuju se od 08 časova 02.12.2022.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD174,116175,977577,838974,078177,876974,078177,8769
AUSTRIJAATS10,00008,52520,00008,35470,00008,18760,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,509859,979361,448858,479861,478857,310261,4788
DANSKADKK115,383115,769516,15590,00000,00000,00000,0000
EMUEUR1115,0804117,3093119,5382114,9631119,6555114,9631119,6555
JAPANJPY10080,446682,467084,487480,405384,528780,405384,5287
KANADACAD180,878782,910084,941380,837384,982880,837384,9828
KINACNY115,156915,788416,419914,920016,656814,920016,6568
NEMACKADEM10,000059,97930,000058,77970,000057,60410,0000
NORVEŠKANOK111,179011,459811,740611,173311,746311,173311,7463
RUSKA FEDERACIJARUB10,00001,80710,00000,00000,00000,00000,0000
SADUSD1108,6445111,3731114,1017108,5888114,1574108,5888114,1574
ŠVAJCARSKACHF1112,9117118,8544124,7971112,3174125,3914112,3174125,3914
ŠVEDSKASEK110,547210,812111,077010,541811,082410,541811,0824
VELIKA BRITANIJAGBP1132,9251136,2636139,6021132,8570139,6702132,8570139,6702

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.