Kursevi iz ove liste primenjuju se od 08 časova 23.02.2024.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD169,371671,113972,856269,336172,891769,336172,8917
AUSTRIJAATS10,00008,51750,00008,34710,00008,18020,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,456659,924861,393058,426761,422957,258261,4229
DANSKADKK115,333915,719016,10410,00000,00000,00000,0000
EMUEUR1114,9759117,2028119,4297114,8587119,5469114,8587119,5469
JAPANJPY10070,107571,868373,629170,071673,665070,071673,6650
KANADACAD178,325280,292482,259678,285182,299778,285182,2997
KINACNY114,439215,040815,642414,213615,868014,213615,8680
NEMACKADEM10,000059,92480,000058,72630,000057,55180,0000
NORVEŠKANOK110,049310,301710,55410,00000,00000,00000,0000
RUSKA FEDERACIJARUB10,00001,16360,00000,00000,00000,00000,0000
SADUSD1105,5789108,2305110,8821105,5247110,9363105,5247110,9363
ŠVAJCARSKACHF1116,7358122,8798129,0238116,1214129,6382116,1214129,6382
ŠVEDSKASEK110,232910,489910,746910,227710,752110,227710,7521
VELIKA BRITANIJAGBP1133,6583137,0152140,3721133,5898140,4406133,5898140,4406

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.