Kursevi iz ove liste primenjuju se od 08 časova 15.08.2022.

Izaberite datum valute:
Devize Efektiva Min i Max iznos po jedinici Ino valute
Zemlja Naziv valute Važi za Kupovni kurs Srednji kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs Kupovni kurs Prodajni kurs
AUSTRALIJAAUD179,146081,133883,121679,105583,162179,105583,1621
AUSTRIJAATS10,00008,52710,00008,35660,00008,18950,0000
BOSNA I HERCEGOVINABAM158,523059,992861,462658,493061,492657,323161,4926
DANSKADKK115,385615,772016,158415,377716,166315,377716,1663
EMUEUR1115,1063117,3357119,5651114,9890119,6824114,9890119,6824
JAPANJPY10083,799085,903688,008283,756088,051283,756088,0512
KANADACAD187,248289,439591,630887,203591,675587,203591,6755
KINACNY116,241416,918117,594815,987617,848615,987617,8486
NEMACKADEM10,000059,99280,000058,79300,000057,61710,0000
NORVEŠKANOK111,626311,918312,210311,620312,216311,620312,2163
RUSKA FEDERACIJARUB10,00001,88710,00000,00000,00000,00000,0000
SADUSD1111,6366114,4404117,2442111,5794117,3014111,5794117,3014
ŠVAJCARSKACHF1115,3804121,4530127,5257114,7731128,1329114,7731128,1329
ŠVEDSKASEK110,927211,201611,476010,921611,481610,921611,4816
VELIKA BRITANIJAGBP1135,2967138,6947142,0927135,2273142,1621135,2273142,1621

Posebna pogodnost povoljnijijeg kursa za otkup i prodaju:
  • EUR 500 i više
  • USD i CHF u protivvrednosti EUR 5.000 i više.